ikea Malm takı ve makyaj dolabı

Uzun zamandır hem takıları hemde fular vs. benzeri küçük eşyaları kaldırabileceğim dolap arayışı içerisindeydim. İnternetten araştırdığımda heryerde karşıma ikea malm dolap çıktı. İkea malm dolabı genelde makyaj malzemelerini muhafaza etmek için kullanmışlar. Resimlerden gördüğüm kadarı ile ilk başta çok hoşuma gitmedi ve İkea’ya giderek bakmaya karar verdim. Böylelikle Bayrampaşa İkea’nın yolunu tuttum. Şifonyerler bölümüne giderek Malm şifonyere iyice baktım. Malzemesi sunta ve mdf. Çekmecelerinin genişliği ve aynası çok hoşuma gitti ve böylelikle almaya karar verdim. Fiyatı 299tl ve artı kargo ücreti. İstanbul da olduğum için 2 gün içerisinde kargo gönderimini sorunsuz şekilde yaptılar. Gelelim kuruluma ben tek başıma bir buçuk saat kadar zaman diliminde montajı başardım. Her detay kullanım kılavuzunda mevcut. Elektrikli bir vidalama aletiniz ve çekiciniz var ise kurulum şemasını takip ederek çok rahat kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Dolabın en üst rafı açılır kapanır aynası, 4 büyük çekmecesi ve 2 adet sığ çekmecesi mevcut. Bakım talimatlarını siteden alarak yazıyorum.

Ayna camı:Su veya cam temizleyici bir deterjan ile ıslatılmış bir bez yardımıyla silinebilir.Temiz bir bez ile kurulayınız. Çerçeve:Az miktarda hafif deterjanlı bez ile siliniz. Temiz bir bez ile kurulayınız. Aynı zamanda en üst bölümde keçe var keçe koymalarının sebebi takılarınızın yerinde sabit durmasını sağlar. Tüm çekmeceler de sonuna kadar açılabilen yumuşak açılımlı çekmece.

Kısaca isteklerim doğrultusunda güzel bir dolap almış oldum bir çok dağınıklığımı düzenli bir halde muhafaza etmiş olduğum için çok mutlu oldum. Benim yatak odama beyaz uygun olduğu için ben beyazı tercih ettim fakat farklı renk seçenekleri de mevcut. Aşağıda kurulumu yaparken bir kaç fotoğrafla ve videoyla görüntüleme kaydettim. Oradan detayları inceleyebilirsiniz. Pratik ve iyi güler…

ikea malm makyaj dolabı
ikea malm makyaj dolabı
ikea malm makyaj dolabı
ikea malm makyaj dolabı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir