ikea malm şifonyer

Bugün sizlere İkea’dan almış olduğum Malm şifonyer hakkında görüşlerimi yazacağım. Belki daha önce takip edenler bilirler İkea malm aynalı şifonyer almıştım üründen o kadar memnun kaldım ki bu İkea Malm 6 çekmeceli şifonyerini de aldım. İkea malm aynalı şifonyere bakmak isteyenler buraya tıklayabilirler.

Yatak odasında eşyaları toplamak ve düzen oluşturmak için şifonyerler gerçekten çok kullanışlı oluyorlar. Aslında malm serisinde yere göre bir çok alternatifte ürünü var. Ben yerim müsait olduğu için 6 çekmeceli geniş olan malm şifonyeri aldım. Üzerine tv koymayı planladığım için aynı zamanda tv ünitesi gibide kullanacağım. Kullanışlı ve sade görünüşü ile beni cezbetsede bir müddet sonra farklı kulplar takmayı planlıyorum. Çekmeceleri açmak için çekmecelerin üstündeki oyuktan kendinize çekmeniz yeterli.

Kuruluma gelince ben İkea’nın kurulum şemalarını çok beğeniyorum.Anlatım gayet iyi ve yeterli. Yada ben alıştığım için artık çok rahat kurulum yapıyorum. Yine tek başıma bir kaç saat gibi kısa bir zaman da kurulumu tamamladım. Kalitesine gelince gayet yeterli. Temiz, göz yormayan istediğiniz yerde kullanabileceğiniz joker parçada bir şifonyer. Öyle ki hem yatak odasında hem antrede hemde salon dahi değerlendirilebilir. Çekmece büyüklükleri ise tam benlik geniş ve derin. Sipariş vermek isterseniz İkea’nın web sitesinden satın alabiliyorsunuz. Ben yerinde gidip baktıktan sonra satın aldım. Tek olumsuz tarafı satın aldıktan sonra orada ev adresi gibi bilgiler için sırada beklemek. Onun haricinde olumsuz bir tarafla karşılaşmadım. En önemli detaylara gelince nakliye geldiğinde çok iyi kontrol şart gözünüzden kaçan bir kolideki yırtık mobilyadaki büyük bir hasarı saklayabilir. Kargoyu getiren arkadaşlar aceleci davrandığı için bu detay çoğu zaman sonradan fark ediliyor ve yorucu ve yıpratıcı bir değişim hikayesi başlıyor. Bu nedenle ürün elinize geldiğinde muhakkak çok iyi inceleme yapmadan onay vermeyin.

Not :İkea Malm şifonyeri aldıktan sonra internette çok üzücü bir kaç çocuk ölümü ile karşılaştım. Şifonyerin üzerine devrilmesi ile ne yazık ki kayıplar olmuş. Her ne kadar İkea bu konuda elinden geleni yapsada bizlerinde atlamaması gereken en önemli husus montajı yaparken duvara sabitlemeyi mutlaka yapmalı ve önlemlerimizi almalıyız.

ikea malm şifonyer
ikea malm şifonyer
ikea malm şifonyer
ikea malm şifonyer
ikea malm şifonyer
ikea malm şifonyer
ikea malm şifonyer
ikea malm şifonyer
ikea malm şifonyer
ikea malm şifonyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir