Dyson animal complete dc52 süpürge yorumları

Bir süpürgeye o kadar para verilir mi? verilmeli mi?ben nasıl verdim?

 

Evet sizlere pratik fikirler sunmak için açtığım bu sitede  hayatımı kolaylaştıran markalara ve ürünlere de zaman zaman yer vermeye çalışıyorum. İlk başta bu kadar pahalı bir ürünü anlatıp anlatmamakta kararsız kalsam da arz talep dengesine bakarak bu yazıyı yazma kararı aldım.

 

Gelelim benim Dyson markası ile tanışmam: İki köpeğimiz ve alerjik astımım olduğu için bir çok süpürgeyi tanıma fırsatım oldu. Alerjik astım ve iki köpek güzel bir temizlik ile kontrol altında tutuluyor. Aslında bir gün bunu da yazmam gerekebilir. Çünkü ben köpeklerin benim büyüme ve alerjime daha iyi geldiğine inananlardanım. Kısaca bağışıklığım alıştıkça ve güçlendikçe alerjimde daha kontrol edilebilir bi hale geldi diyelim ve geçelim Dyson’a.
Dyson animal complete dc52
Dyson animal complete dc52
Dyson animal complete dc52
Dyson animal complete dc52
  

Dyson  animal complete dc52 artıları

 

 • Geniş haznesi sayesinde her süpürmede boşaltmanıza gerek yok.
 • Dyson süpürgeler toz torbasız olduğu için filtre bakımı yapılmasına gerek yok. Böylelikle ekstra flitre ve torba parasına gerek yok
 • Karbon fiber türbin başlık tüm zeminlere uygun olduğundan başlık değişimine gerek olmuyor.
 • Benim için en müthiş ve bu süpürgeyi tercih etmemde ki sebeplerden biri ise Tangle Free Türbin Başlık. Bu başlık evdeki tüm saçları kılları harika bir şekilde topluyor.
 •  İngiliz Alerji Vakfı tarafından onaylanmış olması ve emmiş gücünün azalmaması ise etkili bir temizlik sağlıyor.
 • Toz alma aparatı ile tozu çok güzel alıyor.
 • Silinmeden yerler silinmiş gibi duruyor. 🙂 Tabi ki arkasından siliyorum. :))

 

Dyson  animal complete dc52 eksileri

 

 • Her ne kadar sağlamlığından söz edilse de plastiği çok kaliteli durmuyor ve dikkat gerektiriyor. 
 • Sesi çok fazla 82db olduğu yazıyor. Çok rahatsız edici olduğunu söyleyebilirim. Şöyle ki bir akşam üstü kısa bir ara çalıştırmam gerekti komşum ‘’Bu saatte matkap mı çalıştırılır’’diye aradı gerisi siz düşünün.
 • Dolan hazneyi boşaltmak tek bir tuşla olsa da un kıvamında tozlar kalıyor ve onları boşaltırken her yer tekrardan toz oluyor. Bunun için ya balkona yada ev dışına çıkmak gerekiyor. 
 • Daha önceki makinem daha küçüktü dolayısı ile evde daha rahat gezebiliyordum bunu çekmek daha zor.

 

Dyson animal complete dc52
Dyson animal complete dc52
Dyson animal complete dc52
Dyson animal complete dc52
Alışana kadar biraz zor geliyor hatta alışınca bile o ses ve ağırlık yoruyor insanı ama Dyson ile temizlik yapıldığında gerçekten evin temizlendiğini fark ediyorsunuz.

 

Bu nedenler ile günlük temizlik için kullanamıyorum. Günlük temizlik için başka bir markanın pratik bir ürünü ile şimdilik idare etsem de Dyson’ın günlük temizlik için şarjlı süpürgelerini de inceliyorum. Aranızda Dyson’ın şarjlı süpürgelerini kullanan var ise yorumlarını bekliyorum. Pratik ve tertemiz günler…

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir