Birbirinden güzel kendiniz yapabileceğiniz 7 duvar saati

Merhaba
Hayat koşuşturmamız arasında her zaman saate bakma ihtiyacımız olur. Kimimiz kol saati olmadan rahat edemezken kimimizde evde sürekli saate bakar. Açıkçası bende sürekli saate bakan ve günümü ona göre ayarlayanlardanım. Bugün ise sizlere internette gezinirken hoşuma giden 7 tane saat yenileme fikri paylaşacağım. Hepsi birebirinden güzel ve değişik. Bu benzersiz saatler size tam bir ilham kaynağı olacak. Pratik ve mutlu günler dilerim.
 
 
 

Plastik kaşıklardan kasımpatı duvar saati: Ohh  bu kadar sevimli ve güzel bir saat biz kadınların muhakkak çokça dikkatini çekecektir. Hele ki çiçekleri seviyorsanız evinize adeta bir bahar havası getireceğinden hiç şüphemiz yok. Plastik kaşıktan saat sitesinde detaylı anlatım mevcut.


kaşıktan saat
kaşıktan saat

Legodan kolay duvar saati: Bu legodan oluşan saate çocuklar bayılacaklar. Fakat yetişkinlerde  lego tutkusunu bildiğimiz için bir çok yetişkinin bu legodan saate bayılacağını biliyoruz Legodan saat yapımını detaylı incelemek isterseniz Legodan kolay duvar saati sitesinde detaylı anlatım mevcut.


legodan saat
legodan saat

Örgüden duvar saati: Örgü örmeyi seven bayanlar için harika bir proje. Rengarenk kenarları örgü olan bu saat bulunduğu ortamın havasını muhakkak ısıtacaktır. Bu örgü saatin yapımını merak edenler ise örgüden duvar saati adresinden detaylarına ulaşabilir.

örgü saat
örgü saat
Aile fotoğraflarından duvar saati: Kelimenin tam anlamı ile bayıldım. En çok dikkatimi çeken ve hoşuma giden proje açıkçası bu oldu. Hayat ne kadar hızlı akıp gitse de sevdiklerimize daha fazla zaman ayırmamızı hatırlatan bir duvar saati tam bir aile ağacı olmuş diyebilirim. Aile fotoğraflarından duvar saatini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
 

çerçevelerden saat
çerçevelerden saat


Eski dergilerden duvar saati yapımı:
Eskiden bir çok dergi alırdım maalesef günümüzde internet kullanımından ötürü pek dergi okumaya vaktim kalmıyor. Eski dergileri ise atmadan önce böyle bir proje için değerlendirmek çok hoş olabilir. Nede olsa geri dönüşüm her zaman bütçeye katkı sağlar. Eski dergilerden duvar saati için  sitesinde detaylı anlatım mevcut.

kağıttan saat
kağıttan saat
Rustik ahşap tahtadan saat: Bu ahşap saat evinize tam bir doğa esintisi getirebilir. Denemek isterseniz.. Rustik ahşap saat  sitesinde detaylı anlatım mevcut.

saat değişimi
saat değişimi


Peçete ve boyalar kullanılarak yenilenen saat:
Evvvett!! Bu da benim naçizane promosyon saati peçeteler, boyalar ve dantellerle süsleyerek yaptığım saat. İnsanın kendi emeği olunca farklı bir sevse de yukarıda ki bir çok projeye bayıldım ve sizlerle paylaştım. Peçete ve boyalar kullanarak yenilediğim saati incelemek isterseniz. buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle güzel saatler geçirmenizi dilerim… 

duvar saatini yenileme
duvar saatini yenileme

 

Birbirinden güzel kendiniz yapabileceğiniz 7 duvar saati” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir